:(
Jak sam tytuł wskazuje, zawieszam bloga! Dlaczego? Z powodów osobistych. Pisanie scenariuszy nie daje mi już takiej frajdy jak kilka miesięcy temu. Ale to nie jedyny powód. Jest ich dużo. Może jeszcze tu wrócę, a może nie...
Pamiętam o Was,
Nieznajoma-Luiza
Archiwum bloga
Łączna liczba wyświetleń
wtorek, 28 lutego 2012
sobota, 25 lutego 2012
Odcinek 14 sezonu 2
Hejka! Co tam u Was! U mnie jak zwykle wszystko w porządku! A wczoraj nawet szósteczka z języka polskiego mi wpadła do dziennika. Ale dość o mnie, dodaje scenariusz.
*Następnego dnia, weekend, jadalnia*
[P]- Widzieliście gdzieś Amber i Ninę?
[F]- Nie. Pójdę sprawdzić co z nimi.
[Jo]- Fab's na pewno nic im nie jest, a ja sama biologii się nie nauczę.
[P]- Joy musisz taka być?!
[Jo]- Co? Ty też, no proszę, chociaż raz byś stanęła po mojej stronie.!
[P]- To się odczep od Niny i Fabiana!!!
[Jo]- Ja nic do nich nie mam! A ty co? Taka wielka przyjaciółka, a teraz mnie zostawiasz.?
[F]- To ja się usunę. (odsuwa się od kłócących się dziewczyn)
[P&Jo]- Nie!!!
[F]- Dobra, spoko! (przysuwa się do Patrici i Joy)
[P]- I co nadal będziesz głupio się uśmiechała do Fabiana? Po co ci to?
[Jo]- Wiesz co? Myślałam, że jesteśmy przyjaciółkami.! Nienawidzę was!
*Joy wybiegając potyka się o Ninę*
[Jo]- Ty to wszystko popsułaś! (wybiega do swojego pokoju)
[N]- Co za miłe powitanie! A tak na poważnie, to co się stało?
[F]- Nic! Po prostu... A może lepiej nie.
[A]- Fabian opowiadaj mi tu zaraz.
[F]- Dobra, już spokojnie. Tylko nie bij!
Więc tak...(opowiada wszystko)
[N&A]- Biedna Patricia!!!
[F]- Ja bym się martwił o...
[N]- Joy.. Ech.. (smutna)
[F]- Właściwie to...
[A]- Dobra Romeo. Gdzie one są?
[F]- Joy w pokoju, a Patricia przed domem Anubisa.
[A]- Ty Nino idziesz z Fabianem do Joy, a ja do Patrici. Macie wszystko wyjaśnić! Jasne?
[N&F]- Tak!
*Pokój Patrici, Mary i Joy*
[Jo]- O! Fab's (ociera łzy) ... i Nina (z mniejszym entuzjazmem)
[N&F]- Chcieliśmy porozmawiać!
[F]- Joy ja kocham Ninę i chcę, żebyś o tym wiedziała.
[N]- Nie mam ci za złe tego co robiłaś wcześniej. Możemy zacząć od początku?
[Jo]- Fabian ja wiem, że ją kochasz i dziś w pełni to zrozumiałam. Nino ja nie wiem czy potrafię się z
tobą przyjaźnić.
[N]- Nie musimy być od razu przyjaciółkami. Wystarczy, że będziemy w zgodzie.
[Jo]- To mi się podoba.! (uśmiech)
[N&F]- (śmiech)
[Jo]- Już cię lubię Martin.
[N]- (śmiech) Ja ciebie też.
[F]- No to co wszystko jest w porządku?
[N&Jo]- Tak!
[F]- Świetnie mieć was obie przy sobie i nie słyszeć kłótni.
[N&Jo]- (śmiech)
*Tymczasem rozmowa Amber z Patricią*
[A]- O tu jesteś! Co tam?
[P]- Nie udawaj, że nie wiesz. Wiem, że przyszłaś mnie pocieszyć.
[A]- Właściwie to chciałam ci powiedzieć, że Nina i Fabian poszli do Joy wyjaśnić wszystko.
[P]- Co z tego, ja tak zaraz Joy pocałuje Fabiana, a Nina będzie płakała w pokoju.
[A]- A tu cię zaskoczę! Właśnie dostałam esa od Niny, że wszystko jest świetnie.! Jutro idą do
kina.
[P]- No to super! Tylko ona nadal mnie nienawidzi.
*Nagle pojawia się Joy*
[Jo]- Ja nienawidzić? Kto ci nagadał takich głupot. Ja cię uwielbiam Patricio.
[P]- Joy!? Ja cię przepra...
[Jo]- Spoko. Było minęło. (przytula) Idziesz z nami jutro do kina, z Fabianem i Niną.?
[P]- Niee... Zostanę z Marą i Amb's.
*Przed dom wychodzi Fabian*
[F]- Trudy woła was na obiad.!
[A&P&Jo]- Idziemy!
*Obiad*
[N&Jo]- (rozmawiają i śmieją się)
[J]- Czy wy na pewno dobrze się czujecie?
Joy nie zarywa do Fabiana... Nina jest w zgodzie ze swoim największym wrogiem- Joy...
Patricia rozmawia o tuszu do rzęs z Amber... Alfie gada o piłce z Mickiem. Ludzie!!!
[T]- No dzieciaki! Jestem z was dumna! Jednak umiecie się ze sobą dogadać!
[Ma]- Ja tego nie rozumiem! Co się stało Nino, że lubisz Joy.?
[N&Jo]- Zaczęłyśmy od początku!!! (uśmiech)
[W]- (oprócz Niny i Joy) Wow. Jaka zgodność zdań!
[N]- Ja już pójdę! Dzięki Trudy! Było pyszne!
Co w następnych odcinkach:
*Następnego dnia, weekend, jadalnia*
[P]- Widzieliście gdzieś Amber i Ninę?
[F]- Nie. Pójdę sprawdzić co z nimi.
[Jo]- Fab's na pewno nic im nie jest, a ja sama biologii się nie nauczę.
[P]- Joy musisz taka być?!
[Jo]- Co? Ty też, no proszę, chociaż raz byś stanęła po mojej stronie.!
[P]- To się odczep od Niny i Fabiana!!!
[Jo]- Ja nic do nich nie mam! A ty co? Taka wielka przyjaciółka, a teraz mnie zostawiasz.?
[F]- To ja się usunę. (odsuwa się od kłócących się dziewczyn)
[P&Jo]- Nie!!!
[F]- Dobra, spoko! (przysuwa się do Patrici i Joy)
[P]- I co nadal będziesz głupio się uśmiechała do Fabiana? Po co ci to?
[Jo]- Wiesz co? Myślałam, że jesteśmy przyjaciółkami.! Nienawidzę was!
*Joy wybiegając potyka się o Ninę*
[Jo]- Ty to wszystko popsułaś! (wybiega do swojego pokoju)
[N]- Co za miłe powitanie! A tak na poważnie, to co się stało?
[F]- Nic! Po prostu... A może lepiej nie.
[A]- Fabian opowiadaj mi tu zaraz.
[F]- Dobra, już spokojnie. Tylko nie bij!
Więc tak...(opowiada wszystko)
[N&A]- Biedna Patricia!!!
[F]- Ja bym się martwił o...
[N]- Joy.. Ech.. (smutna)
[F]- Właściwie to...
[A]- Dobra Romeo. Gdzie one są?
[F]- Joy w pokoju, a Patricia przed domem Anubisa.
[A]- Ty Nino idziesz z Fabianem do Joy, a ja do Patrici. Macie wszystko wyjaśnić! Jasne?
[N&F]- Tak!
*Pokój Patrici, Mary i Joy*
[Jo]- O! Fab's (ociera łzy) ... i Nina (z mniejszym entuzjazmem)
[N&F]- Chcieliśmy porozmawiać!
[F]- Joy ja kocham Ninę i chcę, żebyś o tym wiedziała.
[N]- Nie mam ci za złe tego co robiłaś wcześniej. Możemy zacząć od początku?
[Jo]- Fabian ja wiem, że ją kochasz i dziś w pełni to zrozumiałam. Nino ja nie wiem czy potrafię się z
tobą przyjaźnić.
[N]- Nie musimy być od razu przyjaciółkami. Wystarczy, że będziemy w zgodzie.
[Jo]- To mi się podoba.! (uśmiech)
[N&F]- (śmiech)
[Jo]- Już cię lubię Martin.
[N]- (śmiech) Ja ciebie też.
[F]- No to co wszystko jest w porządku?
[N&Jo]- Tak!
[F]- Świetnie mieć was obie przy sobie i nie słyszeć kłótni.
[N&Jo]- (śmiech)
*Tymczasem rozmowa Amber z Patricią*
[A]- O tu jesteś! Co tam?
[P]- Nie udawaj, że nie wiesz. Wiem, że przyszłaś mnie pocieszyć.
[A]- Właściwie to chciałam ci powiedzieć, że Nina i Fabian poszli do Joy wyjaśnić wszystko.
[P]- Co z tego, ja tak zaraz Joy pocałuje Fabiana, a Nina będzie płakała w pokoju.
[A]- A tu cię zaskoczę! Właśnie dostałam esa od Niny, że wszystko jest świetnie.! Jutro idą do
kina.
[P]- No to super! Tylko ona nadal mnie nienawidzi.
*Nagle pojawia się Joy*
[Jo]- Ja nienawidzić? Kto ci nagadał takich głupot. Ja cię uwielbiam Patricio.
[P]- Joy!? Ja cię przepra...
[Jo]- Spoko. Było minęło. (przytula) Idziesz z nami jutro do kina, z Fabianem i Niną.?
[P]- Niee... Zostanę z Marą i Amb's.
*Przed dom wychodzi Fabian*
[F]- Trudy woła was na obiad.!
[A&P&Jo]- Idziemy!
*Obiad*
[N&Jo]- (rozmawiają i śmieją się)
[J]- Czy wy na pewno dobrze się czujecie?
Joy nie zarywa do Fabiana... Nina jest w zgodzie ze swoim największym wrogiem- Joy...
Patricia rozmawia o tuszu do rzęs z Amber... Alfie gada o piłce z Mickiem. Ludzie!!!
[T]- No dzieciaki! Jestem z was dumna! Jednak umiecie się ze sobą dogadać!
[Ma]- Ja tego nie rozumiem! Co się stało Nino, że lubisz Joy.?
[N&Jo]- Zaczęłyśmy od początku!!! (uśmiech)
[W]- (oprócz Niny i Joy) Wow. Jaka zgodność zdań!
[N]- Ja już pójdę! Dzięki Trudy! Było pyszne!
Co w następnych odcinkach:
- Nina podejmie decyzje czy przyjąć Joy do Sibuny.
- Czy Eddie na pewno jest tym za kogo się podaje?
- Czy Joy naprawdę sobie odpuściła?
- Patricia spotka ,,tego jedynego".
- Jak minie spotkanie Fabiana, Niny i Joy w kinie?
Postanowiłam wprowadzić więcej randek, a kłótnie to się zobaczy zależy jaki nastrój mam! (heh)
Nowe ankiety już są!!! ZAPRASZAM DO ODDAWANIA GŁOSÓW!!!
Nieznajoma ^_^
poniedziałek, 20 lutego 2012
Odcinek 13- Pechowy?
Od razu uprzedzam, że na pewno nie pechowy, ponieważ mam troszeczkę inaczej niż inni i właśnie te wszystkie trzynastki jakie spotykam w moim życiu są szczęśliwe, powiedziałabym nawet, że trochę za bardzo szczęśliwe. A tak w ogóle scenki będą często dodawane, ponieważ jestem chora. Yeah!
W podziękowaniu za wybranie właśnie mnie na redaktorkę dla Blanci!
* Północ, nad przepaścią, zebranie Sibuny*
[N]- Mam nową zagadkę, a raczej szyfr. Brzmi on tak: 1N, 2F, 3A, 4P, 5A, 6J.
[A]- Ja i moja mądrość wymyśliłyśmy, że jeden oznacza pierwszy medalion i jest on dla Niny,
ponieważ jest 1N i tak ze wszystkimi.
[F]- Czyli drugi jest dla mnie!
[P]- Czwarty dla mnie!
[J]- Szósty!
[A&Al]- Trzeci dla mnie!
Ejj!
[A]- Nino!?
[N]- Trzeci jest dla Amb's, a piąty dla Alfie'go.
[Si]- Skąd to wiesz?
[N]- Ponieważ to jest ułożone w kolejności przystąpienia do Sibuny.
[P]- Nina ma racje!
[F]- Co dalej?
[N]- Wydaje mi się, że trzeba je założyć, a później coś się stanie albo coś! Chyba...
* Wszyscy wkładają medaliony*
*Nad przepaścią pojawia się belka*
[N]- O nie!
[F]- Co jest?
[N]- Od dziecka mam lęk wysokości.!
[A]- Ja też.!
[J]- No to super! Nie przejdziemy tego i Sara do końca życia będzie nas dręczyła w snach.
[GS]- (do Jeroma) Jerome bądź uważny!
[J]- Co?
[N]- To Sara! Nie bój się, nic ci nie zrobi. Za to teraz każdy z was poczuje jak to jest słyszeć jakieś
głosy. Od razu mówię to przerażające.!
[F]- Ja jej nie słyszałem.
[N]- Słyszy ją tylko ta osoba, do której jest kierowana wypowiedź i wybrana.
[P]- Dobra! Co robimy z przepaścią.?
[Al]- Ja nie wiem. Wezwałby UFO to może pomogliby.
[A]- Super żart! A może Sara coś podpowie.?
[GS]- Amber ty będziesz wiedziała co dalej. Pomyśl.!
[A&N]- To było dziwne!
[P]- Co powiedziała Sara?
[A]- Że to ja będę wiedziała co dalej.
Wiem! Patrzcie! Na tych medalionach jest coś napisane.
(czyta) Piękna i mądra...
[Si]- Amber... (niedowierzająco)
[A]- Ale tu naprawdę jest tak napisane.!
[N]- Cofam to co wcześniej powiedziałam! Ona naprawdę ma tak napisane. A ty Fabian?
[F]- (czyta) Troskliwy i przystojny. Chroń ją...
[Si]- (oprócz Niny i Fabiana) To już wiemy o kogo chodzi.!
[N]- Patricio a ty?
[P]- (czyta) Twarda i ostra, ale ma uczucia. Pokaż je!
[J]- Super! (sarkazm) Teraz ja!
(czyta) Ignorant! Nie miej tajemnic! Alfie pokaż swoje!
[Al]- Sam przeczytam!
(czyta) Nie kryj tego! Nie dawaj się manipulować!
[Si]- A ty Nino?
[GS]- Jutro Nino. Teraz czas wracać.!
[N]- Jutro wam powiem, idziemy już.
*Hol*
[N]- Patrzcie czy to Joy, tam w jadalni? ( wskazuje palcem)
[F]- Tak. Co ona tu robi w środku nocy.?
[N]- Niech zagadnę, szpieguje nas?
[P]- Ona płacze. Pójdę do nie...
[N]- Nie! Co jej powiesz, że zauważyłaś ją jak wracałaś z podziemi z tajnego zebrania Sibuny?
[A]- Nina ma racje. Popłacze, popłacze i przestanie.
4 komentarze=następna scenka ;)
W podziękowaniu za wybranie właśnie mnie na redaktorkę dla Blanci!
* Północ, nad przepaścią, zebranie Sibuny*
[N]- Mam nową zagadkę, a raczej szyfr. Brzmi on tak: 1N, 2F, 3A, 4P, 5A, 6J.
[A]- Ja i moja mądrość wymyśliłyśmy, że jeden oznacza pierwszy medalion i jest on dla Niny,
ponieważ jest 1N i tak ze wszystkimi.
[F]- Czyli drugi jest dla mnie!
[P]- Czwarty dla mnie!
[J]- Szósty!
[A&Al]- Trzeci dla mnie!
Ejj!
[A]- Nino!?
[N]- Trzeci jest dla Amb's, a piąty dla Alfie'go.
[Si]- Skąd to wiesz?
[N]- Ponieważ to jest ułożone w kolejności przystąpienia do Sibuny.
[P]- Nina ma racje!
[F]- Co dalej?
[N]- Wydaje mi się, że trzeba je założyć, a później coś się stanie albo coś! Chyba...
* Wszyscy wkładają medaliony*
*Nad przepaścią pojawia się belka*
[N]- O nie!
[F]- Co jest?
[N]- Od dziecka mam lęk wysokości.!
[A]- Ja też.!
[J]- No to super! Nie przejdziemy tego i Sara do końca życia będzie nas dręczyła w snach.
[GS]- (do Jeroma) Jerome bądź uważny!
[J]- Co?
[N]- To Sara! Nie bój się, nic ci nie zrobi. Za to teraz każdy z was poczuje jak to jest słyszeć jakieś
głosy. Od razu mówię to przerażające.!
[F]- Ja jej nie słyszałem.
[N]- Słyszy ją tylko ta osoba, do której jest kierowana wypowiedź i wybrana.
[P]- Dobra! Co robimy z przepaścią.?
[Al]- Ja nie wiem. Wezwałby UFO to może pomogliby.
[A]- Super żart! A może Sara coś podpowie.?
[GS]- Amber ty będziesz wiedziała co dalej. Pomyśl.!
[A&N]- To było dziwne!
[P]- Co powiedziała Sara?
[A]- Że to ja będę wiedziała co dalej.
Wiem! Patrzcie! Na tych medalionach jest coś napisane.
(czyta) Piękna i mądra...
[Si]- Amber... (niedowierzająco)
[A]- Ale tu naprawdę jest tak napisane.!
[N]- Cofam to co wcześniej powiedziałam! Ona naprawdę ma tak napisane. A ty Fabian?
[F]- (czyta) Troskliwy i przystojny. Chroń ją...
[Si]- (oprócz Niny i Fabiana) To już wiemy o kogo chodzi.!
[N]- Patricio a ty?
[P]- (czyta) Twarda i ostra, ale ma uczucia. Pokaż je!
[J]- Super! (sarkazm) Teraz ja!
(czyta) Ignorant! Nie miej tajemnic! Alfie pokaż swoje!
[Al]- Sam przeczytam!
(czyta) Nie kryj tego! Nie dawaj się manipulować!
[Si]- A ty Nino?
[GS]- Jutro Nino. Teraz czas wracać.!
[N]- Jutro wam powiem, idziemy już.
*Hol*
[N]- Patrzcie czy to Joy, tam w jadalni? ( wskazuje palcem)
[F]- Tak. Co ona tu robi w środku nocy.?
[N]- Niech zagadnę, szpieguje nas?
[P]- Ona płacze. Pójdę do nie...
[N]- Nie! Co jej powiesz, że zauważyłaś ją jak wracałaś z podziemi z tajnego zebrania Sibuny?
[A]- Nina ma racje. Popłacze, popłacze i przestanie.
4 komentarze=następna scenka ;)
niedziela, 19 lutego 2012
Odcinek 12 sezonu 2
Dla użytkowników Anonimowych. :) Przepraszam, że tak długo nie pisałam, ale dostałam się do kolejnego etapu znanego konkursu z języka polskiego i muszę się po prostu uczyć. Oto odcinek 12:
*Pokój Amber i Niny*
[A]- Co jest? Smutna jakaś jesteś.
[N]- To przez to, że Joy chce znów odzyskać Fabiana.
[A]- Nie przejmuj się. Znudzi jej się.
*Z dołu*
[T]- Obiad!
*Jadalnia*
[Al]- Ale ja jestem głodny.
[A]- Ciesz się, że zjadłeś śniadanie. Ja ruszyłam w pościg razem z Niną na ratunek...
[N]- Amber...
[A]- Na ratunek biblioteki.
[W]- Co?
[A]- Nina mnie gdzieś wyciągnęła. Ja wcale nie chciałam. (zakłopotana)
*Po obiedzie, pokój Fabiana*
[N]- Po co mnie po prosiłeś, żebym tu przyszła?
[F]- Chcę, żebyś wiedziała, że ona...
[N]- Fabian ja wiem! Nie przejmuj się. (całuje)
*Salon, jest w nim Mara i Amber*
[Al]- Amber czy mogę cię po prosić tutaj do holu.?
[A]- Ok. Tylko musi mi wyschnąć lakier na paznokciach.
[Ma]- Amber idź, bo dla Alfie'go to chyba ważne. Nie trząsł się tak od czasu gdy Trudy odeszła, a
później wróciła.
[A]- Ok. Już idę! Przecież się nie pali.
*Hol*
[Al]- Amber, tyś moja piękna, czy poszłabyś ze mną na randkę?
[A]- Ta, jasne.
[Al]- Naprawdę!?
[A]- W snach!
*Wraca do salonu*
[Ma]- I co?
]A]- Nic! A czy ja się pytam co tam u ciebie i Micka?
[Ma]- (posmutniała)
[A]- O! Przepraszam! Ja nie chciałam!
[Ma]- Nic się nie stało. (ociera łzy)
[A]- Mów co się dzieje.!
[Ma]- (opowiada)... i na koniec widziałam jak się ściskał z chilliderką.
[A]- Co? Ja mu tego nie przepuszczę!
[Ma]- Amber sama dam radę.!
[A]- Na pewno?
[Ma]- Tak. Myślę, że powinnaś pójść na tę randkę z Alfiem.
[A]- Alfie do mnie!!!
[Al]- Tak pani?
[A]- Zgoda.
[Al]- Ale na co? O co chodzi?
[A]- Ty i ja, dziś, wieczór, randka.
[Al]- Jeeeee! Idę się pochwalić skarbie.
[A]- Tylko nie skarbie.!
[Al]- Ok.
6 komentarzy= odcinek 13!!!
*Pokój Amber i Niny*
[A]- Co jest? Smutna jakaś jesteś.
[N]- To przez to, że Joy chce znów odzyskać Fabiana.
[A]- Nie przejmuj się. Znudzi jej się.
*Z dołu*
[T]- Obiad!
*Jadalnia*
[Al]- Ale ja jestem głodny.
[A]- Ciesz się, że zjadłeś śniadanie. Ja ruszyłam w pościg razem z Niną na ratunek...
[N]- Amber...
[A]- Na ratunek biblioteki.
[W]- Co?
[A]- Nina mnie gdzieś wyciągnęła. Ja wcale nie chciałam. (zakłopotana)
*Po obiedzie, pokój Fabiana*
[N]- Po co mnie po prosiłeś, żebym tu przyszła?
[F]- Chcę, żebyś wiedziała, że ona...
[N]- Fabian ja wiem! Nie przejmuj się. (całuje)
*Salon, jest w nim Mara i Amber*
[Al]- Amber czy mogę cię po prosić tutaj do holu.?
[A]- Ok. Tylko musi mi wyschnąć lakier na paznokciach.
[Ma]- Amber idź, bo dla Alfie'go to chyba ważne. Nie trząsł się tak od czasu gdy Trudy odeszła, a
później wróciła.
[A]- Ok. Już idę! Przecież się nie pali.
*Hol*
[Al]- Amber, tyś moja piękna, czy poszłabyś ze mną na randkę?
[A]- Ta, jasne.
[Al]- Naprawdę!?
[A]- W snach!
*Wraca do salonu*
[Ma]- I co?
]A]- Nic! A czy ja się pytam co tam u ciebie i Micka?
[Ma]- (posmutniała)
[A]- O! Przepraszam! Ja nie chciałam!
[Ma]- Nic się nie stało. (ociera łzy)
[A]- Mów co się dzieje.!
[Ma]- (opowiada)... i na koniec widziałam jak się ściskał z chilliderką.
[A]- Co? Ja mu tego nie przepuszczę!
[Ma]- Amber sama dam radę.!
[A]- Na pewno?
[Ma]- Tak. Myślę, że powinnaś pójść na tę randkę z Alfiem.
[A]- Alfie do mnie!!!
[Al]- Tak pani?
[A]- Zgoda.
[Al]- Ale na co? O co chodzi?
[A]- Ty i ja, dziś, wieczór, randka.
[Al]- Jeeeee! Idę się pochwalić skarbie.
[A]- Tylko nie skarbie.!
[Al]- Ok.
6 komentarzy= odcinek 13!!!
niedziela, 12 lutego 2012
Odcinek 11 sezonu 2 (cz.II)
Specjalnie dla Alex13 i Peddie.
*Sen Niny*
[S]- Jesteś już blisko!
[N]- Saro... Co dalej?
[S]- 1N, 2F, 3A, 4P, 5A, 6J...
[N]- Saro co to za szyfr? Saro... (budzi się)
[A]- Nino, wszystko w porządku?
[N]- Tak. Która godzina?
[A]- Dziesiąta.
[N]- A szkoła?
[A]- Trudy nam pozwoliła zostać.
[N]- Ja muszę iść.
[A]- Co? Ja rozumiem, że lubisz szkołę, ale od początku roku nie opuściłaś żadnego dnia. Nino daj
spokój.
[N]- Dziś są próby do przedstawienia, a Joy gra z Fabianem.
[A]- Aaaa. Teraz już kumam. Szybko ubieraj się i lecimy.
* Na dole w holu*
[T]- A wy gdzie? Gwiazdki, przecież trzeba coś zjeść.
[A]- Zjemy w szkole.
[T]- Ale wiecie, że możecie zostać. Pan Sweet wam pozwolił.
[A]- Tak, wiemy. My lecimy! Pa Trud's!
[T]- Powodzenia! (dziewczyny wyszły) Trud's? Dziwne.
*W szkole, do sali wpadają Amber i Nina*
*Joy całuje Fabiana*
[JW]- Dobrze. Koniec. Byliście świetni! Do zobaczenia! A wy co tu robicie?
[A]- My nic. Byłyśmy tu cały czas. Nie widział pan nas? Spóźniłyśmy się Nino.
[J]- No i to o jakieś 3 godziny.
[A]- Cicho bądź Clarke!
[N]- Chodź Amb's.
*Na korytarzu szkolnym*
[A]- I znowu to samo! Pocałowali się! Podziwiam cię Nino za ten spokój.
[N]- Amber on i tylko grali.
[A]- Chciałaś powiedzieć, że on grał, bo dla Joy to było naprawdę.
[F]- Hej! Co tak późno przyszłyście.?
[N]- Idę do domu.
[A]- Ja też.
[F]- Ej. Co jest?!
*Salon, jest w nim tylko Amber i Nina*
[N]- Śniła mi się Sara.
[A]- I co mówiła?
[N]- Jakiś szyfr. To ma związek z medalionami, tylko nie wiem jaki.
[A]- Powtórz ten szyfr.
[N]- 1N, 2F, 3A, 4P, 5A, 6J.
[A]- Hm...A może...Nie!
[N]- Mów.!
[A]- No, bo tak: pierwszy medalion jest dla ciebie, bo jest 1N, drugi jest Fabiana, bo jest 2F, trzeci
jest...
[N]- Dla ciebie, bo jest 3A. To jest genialne! Amber jesteś geniuszką!
* W tym momencie wchodzą uczniowie, którzy wrócili ze szkoły*
[A]- Naprawdę jestem geniuszką?
[N]- Tak!
[J]- Co proszę? Ona i geniuszka?
[N]- (szeptem) Dziś, Sibuna, północ, przed drzwiami do pokoju Fabiana.
[J]- Ok. Powiem reszcie!
3 komentarze=następna scenka!
*Sen Niny*
[S]- Jesteś już blisko!
[N]- Saro... Co dalej?
[S]- 1N, 2F, 3A, 4P, 5A, 6J...
[N]- Saro co to za szyfr? Saro... (budzi się)
[A]- Nino, wszystko w porządku?
[N]- Tak. Która godzina?
[A]- Dziesiąta.
[N]- A szkoła?
[A]- Trudy nam pozwoliła zostać.
[N]- Ja muszę iść.
[A]- Co? Ja rozumiem, że lubisz szkołę, ale od początku roku nie opuściłaś żadnego dnia. Nino daj
spokój.
[N]- Dziś są próby do przedstawienia, a Joy gra z Fabianem.
[A]- Aaaa. Teraz już kumam. Szybko ubieraj się i lecimy.
* Na dole w holu*
[T]- A wy gdzie? Gwiazdki, przecież trzeba coś zjeść.
[A]- Zjemy w szkole.
[T]- Ale wiecie, że możecie zostać. Pan Sweet wam pozwolił.
[A]- Tak, wiemy. My lecimy! Pa Trud's!
[T]- Powodzenia! (dziewczyny wyszły) Trud's? Dziwne.
*W szkole, do sali wpadają Amber i Nina*
*Joy całuje Fabiana*
[JW]- Dobrze. Koniec. Byliście świetni! Do zobaczenia! A wy co tu robicie?
[A]- My nic. Byłyśmy tu cały czas. Nie widział pan nas? Spóźniłyśmy się Nino.
[J]- No i to o jakieś 3 godziny.
[A]- Cicho bądź Clarke!
[N]- Chodź Amb's.
*Na korytarzu szkolnym*
[A]- I znowu to samo! Pocałowali się! Podziwiam cię Nino za ten spokój.
[N]- Amber on i tylko grali.
[A]- Chciałaś powiedzieć, że on grał, bo dla Joy to było naprawdę.
[F]- Hej! Co tak późno przyszłyście.?
[N]- Idę do domu.
[A]- Ja też.
[F]- Ej. Co jest?!
*Salon, jest w nim tylko Amber i Nina*
[N]- Śniła mi się Sara.
[A]- I co mówiła?
[N]- Jakiś szyfr. To ma związek z medalionami, tylko nie wiem jaki.
[A]- Powtórz ten szyfr.
[N]- 1N, 2F, 3A, 4P, 5A, 6J.
[A]- Hm...A może...Nie!
[N]- Mów.!
[A]- No, bo tak: pierwszy medalion jest dla ciebie, bo jest 1N, drugi jest Fabiana, bo jest 2F, trzeci
jest...
[N]- Dla ciebie, bo jest 3A. To jest genialne! Amber jesteś geniuszką!
* W tym momencie wchodzą uczniowie, którzy wrócili ze szkoły*
[A]- Naprawdę jestem geniuszką?
[N]- Tak!
[J]- Co proszę? Ona i geniuszka?
[N]- (szeptem) Dziś, Sibuna, północ, przed drzwiami do pokoju Fabiana.
[J]- Ok. Powiem reszcie!
3 komentarze=następna scenka!
Subskrybuj:
Posty (Atom)






