Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 8 marca 2012

Odcinek 15 sezonu 2 + nagłówek

Hejka! 
Co tam u Was? U mnie nie najgorzej, choć mogło być lepiej.Dziś miałam dzień otwarty w szkole i moja mama postanowiła się wybrać do mojej pani od matmy. Oczywiście problemów to ja nie mam. Wręcz przeciwnie, ale ostatnio złapałam parę trój itp. A teraz milsza i na pewno ciekawsza część notki: NAGŁÓWEK! Jak zauważyliście mamy nowy nagłówek. Z całego serca dziękuję dziewczynie, która go zrobiła. A tu jej blog, gdyby ktoś chciał np. zamówić u niej nagłówek
Blog z nagłówkami
* Pokój Niny i Amber*
[N]- (mówi sama do siebie) Gdzie on może być? No gdzie?
* Wchodzi Fabian*
[F]- Hej! Co się stało?
[N]- Zgubiłam medalion.!
[F]- Co?!
[N]- To co słyszałeś.!
[F]- Nino, przecież wiesz....
[N]- Zanim coś powiesz, słuchaj. Nawet go nie zdejmowałam. Dopiero na obiedzie się zorientowałam, że go nie mam.
[F]- Co robimy?
[GS]- Pod łóżkiem... Nino...
[N]- Wiem!
*Nina zagląda pod łóżko*
[N]- Jest!
[F]- (zdziwiony) Przeczuuucie?
[N]- Nie... Tym razem tylko Sara.
*Wchodzi Joy, Nina szybko chowa medalion*
[Jo]- Hej!
[N&F]- Hej!
[N]- Nie mieliście się uczyć razem biologii? (patrzy na Fabiana i Joy)
[F]- No tak zapomniałem.
[Jo]- Nie no spoko. Po prosiłam już Eddie'go. (nieśmiały uśmiech)
[N]- Ok. (uśmiech)
[F]- To kiedy idziemy do kina?
[N&Jo]- Może być nawet teraz.
[F]- Wow. Oni mieli racje, jak bliźniaczki. To co idziemy?
[N]- Ok.
[Jo]- Tylko muszę coś wziąć z pokoju. Spotkajmy się przed domem za dziesięć minut.
[N&F]- Ok. (śmiech)
*Przed domem*
Nina ubrana była tak:


A Joy tak:




[Jo]- Hej! Już jestem! Idziemy?
[N]- Jasne.
[F]- Poczekajcie! Mam coś dla was.
[N&Jo]- (uśmiech)
[F]- (wyciąga z kieszeni prezenty, dwie małe paczuszki) To dla ciebie Nino (podaje prezent owinięty w czerwony papier ozdobny) , a to  dla ciebie Joy ( podaje prezent owinięty w niebieski papier ozdobny)  


poniedziałek, 5 marca 2012

Wracam i przepraszam! ^_^

Hola! (jęz. hiszpański- cześć!)

Co tam u Was? Jak pisałam wcześniej zawieszam bloga, a teraz tak jakby go odwieszam. :) Nie wiem dlaczego, ale z jednej strony nie mam czasu pisać scenariuszy, a z drugiej jak przestałam ,,tworzyć" to całkowicie się ,,załamałam". Jak nigdy myślałam tylko o blogu. Cały czas zastanawiałam się, czy wrócić. Nawet nie spałam w nocy. Postanowiłam, że tak rozdzielę sobie obowiązki, że przynajmniej co dwa dni ukaże się jeden scenariusz.
Patrząc w przeszłość zawsze gdy przeglądałam inne blogi z scenkami HoA mówiłam: ja bym inaczej napisała! Ale teraz wiem, że jest strasznie trudne. Zazdroszczę twórcom blogów, którzy doszli już do setnego scenariusza. Chwała Wam!!!
Jutro następna scenka! Dzięki, że nadal jesteście!!!
Nieznajoma ^_^-Luiza

wtorek, 28 lutego 2012

Zawieszam bloga!!!

:(
Jak sam tytuł wskazuje, zawieszam bloga! Dlaczego? Z powodów osobistych. Pisanie scenariuszy nie daje mi już takiej frajdy jak kilka miesięcy temu. Ale to nie jedyny powód. Jest ich dużo. Może jeszcze tu wrócę, a może nie...
                                                                                                                                  Pamiętam o Was,
                                                                                                                                  Nieznajoma-Luiza

sobota, 25 lutego 2012

Odcinek 14 sezonu 2

Hejka! Co tam u Was! U mnie jak zwykle wszystko w porządku! A wczoraj nawet szósteczka z języka polskiego mi wpadła do dziennika. Ale dość o mnie, dodaje scenariusz.


*Następnego dnia, weekend, jadalnia*
[P]- Widzieliście gdzieś Amber i Ninę?
[F]- Nie. Pójdę sprawdzić co z nimi.
[Jo]- Fab's na pewno nic im nie jest, a ja sama biologii się nie nauczę.
[P]- Joy musisz taka być?!
[Jo]- Co? Ty też, no proszę, chociaż raz byś stanęła po mojej stronie.!
[P]- To się odczep od Niny i Fabiana!!!
[Jo]- Ja nic do nich nie mam! A ty co? Taka wielka przyjaciółka, a teraz mnie zostawiasz.?
[F]- To ja się usunę. (odsuwa się od kłócących się dziewczyn)
[P&Jo]- Nie!!!
[F]- Dobra, spoko! (przysuwa się do Patrici i Joy)
[P]- I co nadal będziesz głupio się uśmiechała do Fabiana? Po co ci to?
[Jo]- Wiesz co? Myślałam, że jesteśmy przyjaciółkami.! Nienawidzę was!
*Joy wybiegając potyka się o Ninę*
[Jo]- Ty to wszystko popsułaś! (wybiega do swojego pokoju)
[N]- Co za miłe powitanie! A tak na poważnie, to co się stało?
[F]- Nic! Po prostu... A może lepiej nie.
[A]- Fabian opowiadaj mi tu zaraz.
[F]- Dobra, już spokojnie. Tylko nie bij!
       Więc tak...(opowiada wszystko)
[N&A]- Biedna Patricia!!!
[F]- Ja bym się martwił o...
[N]- Joy.. Ech.. (smutna)
[F]- Właściwie to...
[A]- Dobra Romeo. Gdzie one są?
[F]- Joy w pokoju, a Patricia przed domem Anubisa.
[A]- Ty Nino idziesz z Fabianem do Joy, a ja do Patrici. Macie wszystko wyjaśnić! Jasne?
[N&F]- Tak!
*Pokój Patrici, Mary i Joy*
[Jo]- O! Fab's (ociera łzy) ... i Nina (z mniejszym entuzjazmem)
[N&F]- Chcieliśmy porozmawiać!
[F]- Joy ja kocham Ninę i chcę, żebyś o tym wiedziała.
[N]- Nie mam ci za złe tego co robiłaś wcześniej. Możemy zacząć od początku?
[Jo]- Fabian ja wiem, że ją kochasz i dziś w pełni to zrozumiałam. Nino ja nie wiem czy potrafię się z           
         tobą przyjaźnić.
[N]- Nie musimy być od razu przyjaciółkami. Wystarczy, że będziemy w zgodzie.
[Jo]- To mi się podoba.! (uśmiech)
[N&F]- (śmiech)
[Jo]- Już cię lubię Martin.
[N]- (śmiech) Ja ciebie też.
[F]- No to co wszystko jest w porządku?
[N&Jo]- Tak!
[F]- Świetnie mieć was obie przy sobie i  nie słyszeć kłótni.
[N&Jo]- (śmiech)
*Tymczasem rozmowa Amber z Patricią*
[A]- O tu jesteś! Co tam?
[P]- Nie udawaj, że nie wiesz. Wiem, że przyszłaś mnie pocieszyć.
[A]- Właściwie to chciałam ci powiedzieć, że Nina i Fabian poszli do Joy wyjaśnić wszystko.
[P]- Co z tego, ja  tak zaraz Joy pocałuje Fabiana, a Nina będzie płakała w pokoju.
[A]- A tu cię zaskoczę! Właśnie dostałam esa od Niny, że wszystko jest świetnie.! Jutro idą do
       kina.
[P]- No to super! Tylko ona nadal mnie nienawidzi.
*Nagle pojawia się Joy*
[Jo]- Ja nienawidzić? Kto ci nagadał takich głupot. Ja cię uwielbiam Patricio.
[P]- Joy!? Ja cię przepra...
[Jo]- Spoko. Było minęło. (przytula) Idziesz z nami jutro do kina, z Fabianem i Niną.?
[P]- Niee... Zostanę z Marą i Amb's.
*Przed dom wychodzi Fabian*
[F]- Trudy woła was na obiad.!
[A&P&Jo]- Idziemy!
*Obiad*
[N&Jo]- (rozmawiają i śmieją się)
[J]- Czy wy na pewno dobrze się czujecie?
      Joy nie zarywa do Fabiana... Nina jest w zgodzie ze swoim największym wrogiem- Joy...
      Patricia rozmawia o tuszu do rzęs z Amber... Alfie gada o piłce z Mickiem. Ludzie!!!
[T]- No dzieciaki! Jestem z was dumna! Jednak umiecie się ze sobą dogadać!
[Ma]- Ja tego nie rozumiem! Co się stało Nino, że lubisz Joy.?
[N&Jo]- Zaczęłyśmy od początku!!! (uśmiech)
[W]- (oprócz Niny i Joy) Wow. Jaka zgodność zdań!
[N]- Ja już pójdę! Dzięki Trudy! Było pyszne!


Co w następnych odcinkach:

  • Nina podejmie decyzje czy przyjąć Joy do Sibuny.
  • Czy Eddie na pewno jest tym za kogo się podaje?
  • Czy Joy naprawdę sobie odpuściła?
  • Patricia spotka ,,tego jedynego". 
  •   Jak minie spotkanie Fabiana, Niny i Joy w kinie?
3 komentarze- kolejny odcinek!!!
EDIT:
Cieszę się, że wszystkie zmiany wam się podobają. 

Postanowiłam wprowadzić więcej randek, a kłótnie to się zobaczy zależy jaki nastrój mam! (heh)
Nowe ankiety już są!!! ZAPRASZAM DO ODDAWANIA GŁOSÓW!!!
Nieznajoma ^_^

poniedziałek, 20 lutego 2012

Odcinek 13- Pechowy?

Od razu uprzedzam, że na pewno nie pechowy, ponieważ mam troszeczkę inaczej niż inni i właśnie te wszystkie trzynastki jakie spotykam w moim życiu są szczęśliwe, powiedziałabym nawet, że trochę za bardzo szczęśliwe. A tak w ogóle scenki będą często dodawane, ponieważ jestem chora. Yeah!
W podziękowaniu za wybranie właśnie mnie na redaktorkę dla Blanci!


* Północ, nad przepaścią, zebranie Sibuny*
[N]- Mam nową zagadkę, a raczej szyfr. Brzmi on tak: 1N, 2F, 3A, 4P, 5A, 6J.
[A]- Ja i moja mądrość wymyśliłyśmy, że jeden oznacza pierwszy medalion i jest on dla Niny,
        ponieważ jest 1N i tak ze wszystkimi.

[F]- Czyli drugi jest dla mnie!
[P]- Czwarty dla mnie!
[J]- Szósty!
[A&Al]- Trzeci dla mnie!
               Ejj!
[A]- Nino!?
[N]- Trzeci jest dla Amb's, a piąty dla Alfie'go.
[Si]- Skąd to wiesz?
[N]- Ponieważ to jest ułożone w kolejności przystąpienia do Sibuny.
[P]- Nina ma racje!
[F]- Co dalej?
[N]- Wydaje mi się, że trzeba je założyć, a później coś się stanie albo coś! Chyba...
* Wszyscy wkładają medaliony*
*Nad przepaścią pojawia się belka*
[N]- O nie!
[F]- Co jest?
[N]- Od dziecka mam lęk wysokości.!
[A]- Ja też.!
[J]- No to super! Nie przejdziemy tego i Sara do końca życia będzie nas dręczyła w snach.
[GS]- (do Jeroma) Jerome bądź uważny!
[J]- Co?
[N]- To Sara! Nie bój się,  nic ci nie zrobi. Za to teraz każdy z was poczuje jak to jest słyszeć jakieś
       głosy. Od razu mówię to przerażające.!
[F]- Ja jej nie słyszałem.
[N]- Słyszy ją tylko ta osoba, do której jest kierowana wypowiedź i wybrana.
[P]- Dobra! Co robimy z przepaścią.?
[Al]- Ja nie wiem. Wezwałby UFO to może pomogliby.
[A]- Super żart! A może Sara coś podpowie.?
[GS]- Amber ty będziesz wiedziała co dalej. Pomyśl.!
[A&N]- To było dziwne!
[P]- Co powiedziała Sara?
[A]- Że to ja będę wiedziała co dalej.
       Wiem! Patrzcie! Na tych medalionach jest coś napisane.
       (czyta) Piękna i mądra...
[Si]- Amber... (niedowierzająco)
[A]- Ale tu naprawdę jest tak napisane.! 
[N]- Cofam to co wcześniej powiedziałam! Ona naprawdę ma tak napisane. A ty Fabian?
[F]- (czyta) Troskliwy i przystojny. Chroń ją...
[Si]- (oprócz Niny i Fabiana) To już wiemy o kogo chodzi.!
[N]- Patricio a ty?
[P]- (czyta) Twarda i ostra, ale ma uczucia. Pokaż je!
[J]- Super! (sarkazm) Teraz ja!
      (czyta) Ignorant! Nie miej tajemnic! Alfie pokaż swoje!
[Al]- Sam przeczytam!
       (czyta) Nie kryj tego! Nie dawaj się manipulować!
[Si]- A ty Nino?
[GS]- Jutro Nino. Teraz czas wracać.!
[N]- Jutro wam powiem, idziemy już.
*Hol*
[N]- Patrzcie czy to Joy,  tam w jadalni? ( wskazuje palcem)
[F]- Tak. Co ona tu robi w środku nocy.?
[N]- Niech zagadnę, szpieguje nas?
[P]- Ona płacze. Pójdę do nie...
[N]- Nie! Co jej powiesz, że zauważyłaś ją jak wracałaś z podziemi z tajnego zebrania Sibuny?
[A]- Nina ma racje. Popłacze, popłacze i przestanie.


4 komentarze=następna scenka ;)