Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 20 marca 2012

Odcinek 18 sezonu 2 + recenzja

Hejka!
Może na początek recenzja. Blog otrzymał recenzje, wydaje mi się, że pozytywną. Sami oceńcie. Zajrzyj tu! *~*
A teraz Wasz ukochany scenariusz! 


[Mi]- Muszę już iść.
[T]- O gwiazdko! Będzie nam ciebie brakowało.
[Mi]- Dzięki Trudy.
*Mick wychodzi z domu i wsiada do taksówki*
[Ma]- I pojechał. ( spłynęła jej łza po policzku)
[P]- Maro tylko nie płacz.
       Chodź idziemy do pokoju.
       Mówię ci na pewno wszystko będzie dobrze.
*Patricia i Mara wychodzą*
*Wchodzi Rob*
[R]- Co jest?
[N]- Idę.( wychodzi)
[F]- Ja też. ( wychodzi)
[Jo]- I ja! ( wychodzi)
[R]- Ok. Witaj piękna. ( do Amber)
[Al]- Spadaj! To moja królowa.!
[A]- Zostawcie mnie w spokoju! Nino! ( wychodzi)
*Pokój Niny i Amber*
[A]- No nie wytrzymam!
[N]- Myślałam, że lubisz, jak chłopaki za tobą szaleją.
[A]- Tak. Ale Alfie jest taki słodki, a Rob taki przystojny. Mam problem.
[Jo]- (przewraca oczami) Taaa....
[N]- Dziś o półno..... O jejku!
[F]- Nino może powiemy jej?
[N]- No dobrze.
[Jo]- Więc? Chodzi wam o kielich Ankh?
[A]- Taaaa.... (piłuje paznokcie) O tajemne przejście, przepaść, medaliony i wiele więcej rzeczy, od 
      których łamią się paznokcie, które malowałam ponad 6 godzin.
[N&F]- Amber!
[N&F]- (opowiadają całą historię) I teraz nosimy cały czas te medaliony.
[Jo]- Wow. To dziwniejsze niż w tamtym roku.
[N]- Dziś o północy spotkanie na korytarzu przy drzwiach Fabiana. Sibuna?!
[A&F]- Sibuna!
[A]- Ja idę powiedzieć reszcie! ( wychodzi)
[Jo]- Czyli mam zasłonić jedno oko i powiedzieć Sibuna?
[N&F]- Tak!
[Jo]- Ok. ( wychodzi) 
[N]- Tak się cieszę, że Joy zrozumiała, że jesteśmy razem i w ogóle.
[F]- Ja też
*Fabian całuje Ninę, ale przerywa im Amber*







środa, 14 marca 2012

Odcinek 17+ nowy wygląd+ ankieta

Hejka!
Mam dla Was scenariusz 17, zrobiony w szkole na lekcji religii (hehe)! Zmieniłam wygląd bloga, ponieważ tam ten był trochę smutny i nudny. Uważam, że ten jest najlepszy. A teraz ankieta:
Zdjęcie "Rob'a" :
 
A teraz scenariusz!!!
[R]- Nie cieszysz się..? Przyjechałem! Nareszcie będę z moim małym braciszkiem! ()
[F]- Dlaczego właśnie ja!?
[N]- O co chodzi?
[R]- O! Hej! Jestem Rob, a właściwie to Robert. ( flirtuje)
[F]- Daruj sobie Rob! Na nią to nie działa.
[R]- Skąd wiesz? Na wszystkie to działa.
[F]- Bo ta jest zajęta. (łapie Ninę za rękę)
[R]- Wow. No nareszcie. A gdzie Joy? Była taka miła. I mówiłeś, że jest piękna.
*Niezręczna sytuacja*
*Nagle na schodach pojawia się Joy*
[Jo]- O! Rob! Co ty tu robisz?
[F]- Świetnie! (sarkazm) Idę do siebie.
[N]- Ale Fa…
[R]- Daj spokój Nino. Zawsze był mięczakiem.
[Jo]- Nie mów tak Rob.
[N]- Wyczuwam nerwową atmosferę, więc pójdę.
[Jo]- Idę z tobą.
[R]- I ja!
[N&Jo]- Nie!
[R]- Dobra! Nie to nie!
* Pokój Niny i Amber*
[N]- Opowiedz mi wszystko o Robercie.
[Jo]- Ok. Więc: to jest starszy brat Fabiana. Fabian go nienawidzi. Rob zawsze go ośmiesza przed przyjaciółmi, a poza tym to zawsze zabiera mu dziewczynę. (wskazała na Ninę)
*Nina wybiega z pokoju*
* Pokój Fabiana*
[N]- Fabian…
[F]- Co się stało?
[N]- Kocham cię. (przytula)
[F]- Wow. Skąd takie nastawienie?
[N]- Nie chcę, żebyś myślał, że nieudolne flirty brata coś zmienią w naszym związku.
[F]- Dziękuje.  ( całuje)
*Wchodzi Rob*
[R]- Wow. Nie wiem co ty w nim widzisz.
[N]- Przede wszystkim to, że nie jest tobą.
[Mi]- Ale ci pojechała.!
[N&F]- To ty tu byłeś cały czas?
[Mi]-  Jasne.
[N]- My idziemy! Chodź Fabian. ( łapie rękę Fabiana)
* Salon*
[A]- Ninoooo! Gdzie ten przystojniak, o którym mówiła Patricia.?
[N]- Co?
[A]- No wiesz: krótkie włosy, mega przystojny i co najważniejsze do wzięcia.
[Al]- Ranisz!
[A]- Więc?
[N]- W pokoju Fabiana!
[F]- Nino jesteś pewna? Bo wiesz Robert nie jest zbyt dobrym towarzystwem.
[N]- Nawet Amber zorientuje się, że to bezsensu.
[A]- Ktoś mi wytłumaczy dlaczego mój związek przez wielkie „Z” z ciasteczkiem przez wielkie „C” ma być bezsensowny.?
[N&Jo&F]- Długa historia!
[N]- A tak w ogóle dzięki Joy!
[Jo]- Nie ma sprawy!
[J]- I znów gadają szyfrem! Dziwię się, że ci Fabian to nie przeszkadza.
[Al]- Nie przeszkadza mu, bo już porwali go kosmici i nauczyli rozszyfrowywać szyfry dziewczyn.
[W]- (śmiech)
[Ma]- A ktoś widział Micka, muszę się z nim pożegnać.
[F]- Co? Po co się żegnać?
[Ma]- Nic wam nie mówił?
[W]- Nie!
*Wchodzi Mick z walizkami*
[Mi]- Będę tęsknił mała.! ( całuję Marę)
[Ma]- Ja też.
[Dz]wieczyny- Ooo…
[F]- Ty wyjeżdżasz?
[Mi]- Tak. Nie chciałem wam mówić.
[W]- Będziemy tęsknić.! (tulą Micka)




poniedziałek, 12 marca 2012

Odcinek 16 sezonu 2


Hejka!
Ostatnio przeglądając blogi o HoA i  wpadłam na recenzję mojego bloga. Dostępna pod tym linkiem :*

*Nina i Joy otwierają prezenty*
Nina dostała to:
 
















A Joy to:













[N]- Dziękuje Fabian! (całuje)
[Jo]- Dzięki! ( nie wie co zrobić, niezręczna sytuacja)
[N]- No proszę cię Joy! Nie obrażę się jak się przytulicie.
[F]- Chodź tu! (wyciąga ręce do Joy, uśmiecha się)
*Joy przytula Fabiana,  a raczej Fabian przytula Joy*
[N]- Chodźmy już, bo w życiu nie dotrzemy do tego kina.
[Jo&F]- (śmiech)
*W kinie,  przy  kasie, Fabian kupuje bilety, a dziewczyny oglądają plakaty polecanych filmów*
[N]- (nie ma przy nich Fabiana) Patrz Joy! To Trudy! (wskazuje kobietę)
[Jo]- Czy mi się zdaje, czy tam stoi wujek Fabiana?
[N&Jo]- Oooo… Oni są na randce. Jakie to słodkie… (uśmiech)
[N]- Proponuję na razie nie mówić o tym Fabianowi.
[Jo]- Ok.
*Nagle pojawia się Fabian*
[F]- Co ok.?
[N&Jo]- Nic!
[N]- Na jaki film idziemy?
[F]- Na ,,Rzeź”
[Jo]- To super!
*W sali kinowej*
*Dziewczyny postanowiły, że Fabian usiądzie pomiędzy nimi, by nie kłóciły się*
*Dom Anubisa*
[A]- Gdzie wy byliście? Trudy się strasznie martwiła! (przytula Ninę)
[N]- No już Amber! Nic nam nie jest. Byliśmy w kinie. Nie pamiętasz jak ci mówiłam.
[A]- A no tak! Trudy!
*Trudy wychodzi na korytarz*
[T]- Tak, słonko. O! Już jesteście! Następnym razem mówcie jak gdzieś idziecie. Dobrze?
[N&Jo&F]- No jasne Trudy. Przepraszamy.!
[N]- Fabian musimy porozmawiać.
[F]- Ok. To chodźmy do mnie.
[N]- Dzięki Joy. Było świetnie! (przytula Joy)
[F]- Dzięki!
*Pokój Fabiana*
[N]- Skąd masz ten naszyjnik.?
[F]- A no tak zapomniałem wspomnieć, że był mojej babci. Tylko włożyłem Ci moje zdjęcie. Dlaczego właściwie o to pytasz?
[N]- Jesteś prześliczny. Pytam się, ponieważ tu są inicjały Sary. Patrz. ( wskazuje na miejsce na naszyjniku)
[F]- Masz racje, coś tu jest nie tak.
* Korytarz*
[R]ob- Halo! Jest tu kto?
[T]- O! Ty gwiazdko jesteś Rob- brat Fabiana?
[R]-  Tak.
*Pokój Fabiana*
[F]- Nieeeeeee!
[N]- Co się stało?
[F]- Chodź. (ciągnie za rękę Ninę do korytarza)
*Korytarz*
[F]- Co ty tu robisz?!?! ( zwraca się do Roba)

Nieznajoma :*

czwartek, 8 marca 2012

Odcinek 15 sezonu 2 + nagłówek

Hejka! 
Co tam u Was? U mnie nie najgorzej, choć mogło być lepiej.Dziś miałam dzień otwarty w szkole i moja mama postanowiła się wybrać do mojej pani od matmy. Oczywiście problemów to ja nie mam. Wręcz przeciwnie, ale ostatnio złapałam parę trój itp. A teraz milsza i na pewno ciekawsza część notki: NAGŁÓWEK! Jak zauważyliście mamy nowy nagłówek. Z całego serca dziękuję dziewczynie, która go zrobiła. A tu jej blog, gdyby ktoś chciał np. zamówić u niej nagłówek
Blog z nagłówkami
* Pokój Niny i Amber*
[N]- (mówi sama do siebie) Gdzie on może być? No gdzie?
* Wchodzi Fabian*
[F]- Hej! Co się stało?
[N]- Zgubiłam medalion.!
[F]- Co?!
[N]- To co słyszałeś.!
[F]- Nino, przecież wiesz....
[N]- Zanim coś powiesz, słuchaj. Nawet go nie zdejmowałam. Dopiero na obiedzie się zorientowałam, że go nie mam.
[F]- Co robimy?
[GS]- Pod łóżkiem... Nino...
[N]- Wiem!
*Nina zagląda pod łóżko*
[N]- Jest!
[F]- (zdziwiony) Przeczuuucie?
[N]- Nie... Tym razem tylko Sara.
*Wchodzi Joy, Nina szybko chowa medalion*
[Jo]- Hej!
[N&F]- Hej!
[N]- Nie mieliście się uczyć razem biologii? (patrzy na Fabiana i Joy)
[F]- No tak zapomniałem.
[Jo]- Nie no spoko. Po prosiłam już Eddie'go. (nieśmiały uśmiech)
[N]- Ok. (uśmiech)
[F]- To kiedy idziemy do kina?
[N&Jo]- Może być nawet teraz.
[F]- Wow. Oni mieli racje, jak bliźniaczki. To co idziemy?
[N]- Ok.
[Jo]- Tylko muszę coś wziąć z pokoju. Spotkajmy się przed domem za dziesięć minut.
[N&F]- Ok. (śmiech)
*Przed domem*
Nina ubrana była tak:


A Joy tak:




[Jo]- Hej! Już jestem! Idziemy?
[N]- Jasne.
[F]- Poczekajcie! Mam coś dla was.
[N&Jo]- (uśmiech)
[F]- (wyciąga z kieszeni prezenty, dwie małe paczuszki) To dla ciebie Nino (podaje prezent owinięty w czerwony papier ozdobny) , a to  dla ciebie Joy ( podaje prezent owinięty w niebieski papier ozdobny)  


poniedziałek, 5 marca 2012

Wracam i przepraszam! ^_^

Hola! (jęz. hiszpański- cześć!)

Co tam u Was? Jak pisałam wcześniej zawieszam bloga, a teraz tak jakby go odwieszam. :) Nie wiem dlaczego, ale z jednej strony nie mam czasu pisać scenariuszy, a z drugiej jak przestałam ,,tworzyć" to całkowicie się ,,załamałam". Jak nigdy myślałam tylko o blogu. Cały czas zastanawiałam się, czy wrócić. Nawet nie spałam w nocy. Postanowiłam, że tak rozdzielę sobie obowiązki, że przynajmniej co dwa dni ukaże się jeden scenariusz.
Patrząc w przeszłość zawsze gdy przeglądałam inne blogi z scenkami HoA mówiłam: ja bym inaczej napisała! Ale teraz wiem, że jest strasznie trudne. Zazdroszczę twórcom blogów, którzy doszli już do setnego scenariusza. Chwała Wam!!!
Jutro następna scenka! Dzięki, że nadal jesteście!!!
Nieznajoma ^_^-Luiza